سعید قاسمی: موسوی در گذشته هم به امام اعتقاد نداشت

یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس و استاد دانشگاه با اشاره به اینکه موسوی در گذشته هم به امام(ره) اعتقاد نداشت، تاکید کرد: موسوی دستش با بیگانگان در یک کاسه است.

به گزارش ایرنا، سردار "سعید قاسمی" در اهواز با اشاره به اینکه بر اساس انقلاب اسلامی رژیم صهیونیستی باید از صحنه روزگار محو شود گفت: انقلاب اسلامی از روزهای نخست بر این موضع پافشاری کرده ،همچنین یک روز را به عنوان روز جهانی قدس نامگذاری کرده است.

وی اظهار داشت:روز قدس، روز تبلور خواسته های مردم جهان با فریاد برائت خود که نمی خواهیم زیر سلطه یهود باشیم، است.

وی با اشاره به اینکه میلیون ها نفر فریاد نابودی اسرائیل را در روز قدس سر دادند افزود: در روز قدس تعداد این افراد به حدی کم بود که در میان جمعیت میلیونی مردم مسلمان ایران که عاشق فلسطین هستند جایی نداشت.

وی با تکذیب خبر روزنامه اعتماد در خصوص چاپ خبری از وی در خصوص آمار راهپیمای کنندگان سبزپوشان گفت: این جنگ رسانه ای که طرفداران سبز پوشان به راه انداخته اند نادرست است.

سردار قاسمی با اشاره به اینکه در شرایطی زندگی می کنیم که شش میلیون یهودی بر سه جریان اساسی نفت، طلا و رسانه های جهان سلطه دارند گفت: نباید به این ابرقدرتان اجازه خودنمایی دهیم.

وی با اشاره به اینکه شبکه های رسانه ای و خبررسانی جهان در دست یهودیان است گفت: این جریان به دنبال جریان سازی و ایجاد تحرک علیه کشورهای مخالف خود است و خودش نیز از این مناقشات سود می برد.

فرمانده دوران دفاع مقدس افزود: این روزها به تعداد 365 روز سال، دشمنان تلاش می کنند که برایمان مشکل ایجاد کنند آنان یک روز مساله کهریزک را مطرح می کنند و یک روز از 72 شهید سخن می گویند.

وی با اشاره به اینکه در انتخابات حرف های بیهوده ای از سوی خودی ها مطرح شد گفت: عده ای با نهضت و جریان سبز تلاش کردند که نظام را منحرف کنند و این افراد همچون موسوی در این اتفاقات از نظام جدا شدند.

سردار قاسمی با اشاره به اینکه روز قدس، روزی جهانی است تاکید کرد: این روز تنها مختص به فلسطین نیست، بلکه روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است، روز قدس،روز مقابله ملت هایی است که در زیر فشارهای ظلم آمریکا بوده اند.

سردار قاسمی اظهار داشت: این روز به ما یادآوری می کند که مستضعفین باید در برابر مستکبرین مجهز شوند.

وی تاکید کرد: در روز قدس باید سرنوشت ملت های مستضعف معلوم شود، در این روز همان طور که مردم ایران قیام می کنند ، تمام ملت ها قیام کرده و خواهان براندازی این فساد جهانی هستند.

**موسوی در گذشته از روی نفاق دم از انقلابی بودن می زد

وی افزود: امروز برای مردم مشخص می شود افرادی همچون خاتمی با جورج سورس از سردمداران انقلاب مخملی دیدار داشته و برای مقابله با آرمان های امام و رهبری تلاش کرده است.

وی افزود: ما تا به امروز به این افراد مهلت داده ایم ولی امروز می گویم باید دست از این شیطنت بر دارند.

سردار قاسمی با اشاره به اینکه عده ای در روز قدس با ریختن به خیابان ها و سر دادن شعار"نه غزه،نه لبان،جانم فدای ایران" تلاش کردند از اسرائیل غاصب دفاع کنند اظهار داشت: بعد از این اتفاق آقایانی که این افراد از آنان طرفداری می کنند از این جریان سبز حمایت کردند و کار آنان را ستودند.

وی با اشاره به اینکه افکار و عقاید موسوی نسبت به گذشته کاملا تفاوت یافته است گفت: امروز موسوی دروغ می گوید اگر او در گذشته از آرمان های انقلاب دفاع می کرد چرا امروز این صحبت ها را مطرح می کند و اگر امروز با بیگانگان دستش در یک کاسه است مطمئنا گذشته او دروغ بوده و از روی نفاق این حرف ها را بیان می کرده است.

وی گفت: من امروز به موسوی می گویم تو انقلابی نیستی بهتر است بروی و استراحت کنی زیرا تفکر تو از غرب نشات می گیرد.

**موسوی در گذشته هم به امام اعتقاد نداشت

فرمانده دوران دفاع مقدس افزود: من امروز به موسوی می گویم این اندیشه های شما نشان می دهد که شما در گذشته هم به امام(ره) اعتقاد نداشتید.

وی گفت: آقای موسوی شما که امروز شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران را سر می دهید بیایید و بگویید در کجای وصیت نامه شهدا بحث خاک مطرح شده است.

سردار قاسمی تاکید کرد: هدف موسوی از جریانات پس از انتخابات تنها ایستادن در مقابل نظام بود و او می خواست در مقابل ولایت فقیه بایستد.

/ 0 نظر / 217 بازدید