سفررهبر معظم انقلاب این هفته به غرب مازندران

امام جمعه نوشهر روز گذشته در خطبه‌های نماز جمعه این شهر گفت: مقام معظم رهبری روز سه‌شنبه برای اعطای سردوشی به دانشجویان ارتش جمهوری اسلامی به دانشگاه دریایی امام خمینی(ره) ارتش مستقر در نوشهر سفر می‌کنند.
حجت‌الاسلام محمود مشایخ با ابراز خوشحالی از بابت سفر مقام معظم رهبری اظهار داشت: فرماندهی کل قوا همچون سال‌های گذشته شخصاً در مراسم سردوشی ارتشیان شرکت می‌کنند و بر اساس نوبت، این بار نوبت دانشگاه دریایی امام خمینی‌(ره) ارتش جمهوری اسلامی مستقر در نوشهر است.
وی اظهار داشت: قطعاً این سفر خیرات بسیاری را نصیب این شهرستان می‌کند و مردم از این‌که مراد خود را در کنارشان ببینند، به روحیه‌ای شگرف دست خواهند یافت.
امام جمعه چالوس نیز روز گذشته در جمع نمازگزاران جمعه این شهر گفت: انتظارها به سرآمد و مردم ولایتمدار و ارزشی استان مازندران بویژه شهرستان چالوس چهارشنبه میزبان مقام معظم رهبری هستند.
حجت‌الاسلام محمد‌مهدی راشدی افزود: در سال 82 در سفری که مقام معظم رهبری به مازندران داشتند، قرار بود با مردم شهرستان‌های چالوس و نوشهر نیز دیداری داشته باشند که به دلیل شرایط جوی محقق نشد و بعد از شش سال ایشان چهارشنبه دیدار مردمی خواهند داشت.
وی افزود: امیدواریم بتوانیم میزبان خوبی برای این میهمان عزیز باشیم و همه باید همت کنیم تا شهر برای این میهمان عزیز فراهم و مهیا شود.

/ 0 نظر / 163 بازدید